(CZ) Požehnání nesplacených závazků aneb deficity materiální, emoční i mentální.

východ-slunce-evacernikova-blog

“ href=“https://evacernikova.com/proc-maji-mrchy-nejlepsi-kluky-a-nejlepsi-auta/“ target=“_blank“ rel=“noopener noreferrer“>Proč mají „mrchy“ ty nejlepší kluky a nejrychlejší auta.

 

Eva, 17 let:

Žije si na obláčku v představě budoucí zářné kariéry. Myslí si, že to bude (pro ni) jednoduché. 

Také si kdysi předsevzala, že do 30 let bude milionářka. Že času je dost a ona to do té doby nějak už vymyslí.:)

 

Eva, 31 let:

Nevymyslela.

Začíná číst knihu Nejbohatší muž v Babylóně a začíná skutečně pracovat. 

Pokud si připadáte neúspěšní nebo nemáte žádné sebevědomí, třeba vás tyto mé výsledky povzbudí.:)

 

 

Sestavila jsem si tento diagram první pro sebe. Chtěla jsem mít „na papíře“, kde se v procesu rozhodování mohla stát chyba.

Podle mé filozofie je ale super, pokud sdílíme i své životní neúspěchy. Z těch se přece nejvíce naučíme, jde o náš studijní materiál. Děláme tak službu celé naší civilizaci a příštím generacím.:) Pokud to tedy lze vzít altruisticky. Ovšem platí, že:

Dalibor Dědek business academy

Zdroj přednášky: https://www.youtube.com/watch?v=aaCTqfh2xyU

 

***

Myslím, že „úspěch“ už je vymyšlen. 

Stačí se držet struktury, která je univerzální a platí pro všechny:

  1. Mít předem promyšlený plán. Strukturu, proces. Jít si za svým. Neřešit emoce (nebo si je vyřešit později.), ty jsou rušivým faktorem, pakliže nejsou nabuzující. Vlastně je to jednoduché. Lituji toho, že jsem to nevěděla dřív. Šla bych totiž „na jistotu“.
  2. Rovnováha mezi prací – regenerací – zábavou.
  3. Nadšení z vlastní schopnosti samostatně myslet.:) A prosadit svoji vůli. Nutnost. P.S. Bylo mi vyčteno, že prý nepřemýšlím. Mám se naučit přemýšlet jinak. To je sice pravda. Přesto vám přeji, abyste vy nemuseli ve svém životě takovou konverzaci absolvovat. Protože jste na vlastní hlavu a názory pyšní už teď.:) Myslíte nezávisle na druhých lidech. Nikdo si tak nemůže dovolit vás shazovat nebo ponížit – nepodaří se mu to. Žijete totiž svůj život. Sami za sebe.;) A já vám v tom držím palce.
  4. Super sexuální život. V opačném případě totiž nemá cenu ani o něčem vyjednávat.:) Nebudete mít totiž na to (život) sílu. A síla v práci a businessu ohromně důležitá. Bez partnera nejste nic.;) Tak vybírejte dobře, rozhodne to o vašem úspěchu.
  5. Informace. Kvalitní a relevantní zdroje.

(A pokud si o ně napíšete, ráda vám nasdílím i konkrétní zdroje, které mi nyní pomáhají posunout dál.) Pokud se na vás ostatní dívají skrze prsty, využívají vašich chyb pro svůj vlastní postup, zvyšují si na vás vlastní sebevědomí anebo se vysmívají. Někteří naopak pomáhají a snaží se povzbudit, dokonce i proti vaší vůli. Kdy se zdá, že celá společnost vám dává najevo, jak moc jste ve své situaci závislí… Moc dobře to znám.

Takže nám všem přeji chytřejší obrácení celé situace.

A následnou satisfakci z výsledku.:)

Pokud totiž budu v životě zažívat nějaký úspěch, tak jen díky dobrým lidem kolem sebe.

 

„Learn the rules like a Pro.

To break them like an artist.“

 

 

Komentáře z Facebooku