(CZ) Moderní leadership jako služba, vztah a zapojení

leadership-as-a-service-evacernikova-blog-2020

And… how I’ve served as an inspiration for others not to be afraid to try what they want to do” href=”https://evacernikova.com/a-jak-inspiruji-ostatni-aby-se-nebali-a-zkouseli-delat-to-co-chteji/” target=”_blank” rel=”noopener noreferrer”>zde.

 

Leader leadera

I leader je člověk, který potřebuje za něčím jít a potřebuje k posunu někoho druhého. 

Nedržme ho.

On potřebuje jít dál. S námi to, co potřebuje, nedostane.

To by pak pro nás nebyl už “leader”, ale partner.;)

 

Líbí se mi myšlenka, že pokud nedostáváme kolem sebe úroveň lidí, kterou chceme, pak na sobě makejme tak dlouho, dokud se vedle nás neobjeví ti, kteří jsou přitažliví i pro nás. Společnost, kterou chceme.

Líbí se mi myšlenka, že (pokud jste žena) narážíte-li na nápadníky, které sice přitahujete, ale oni vás nikoliv, není třeba připadat si, že jste náročná, nebo že máte “slevit” z požadavků a přizpůsobit se jim. Ne. Oni vás většinou sami shledávají za přitažlivé právě proto, že se sami potřebují něco naučit. Proto na vás tak visí. Vy ale potřebujete jít dál.;)

I tento “můj” leader má svoji královnu a vězte, všecka ta léta on pracoval na tom, aby jí stačil.;) Ostatní by to vzdali. Ale on ne.

To je sen. I realita. 

 

Ne každý bude chtít pracovat na tom, aby s vámi mohl být.

Vy ale potřebujete kolem sebe lidi, kteří vás jsou hodni.;)

Ostatní můžeme učit nebo oni mohou učit nás. Ale vybalancovat to vědomím sebe sama. Vlastní hodnotou.

***

Chtít být svou nejlepší verzí.

Mít na to sílu a vůli. 

Přeji nám všem sílu ke změně a abychom byli šťastní. Osobně miluji tento článek z Psychologie.cz. Beru ho jako skvělý preventivní popis manipulativního vztahu, který asi musí naše srdce zažít, aby pochopilo. Myslela jsem při psaní článku na pár konkrétních lidí – tak vám přeji sílu, štěstí a zvládnutí těchto zkoušek, abychom se, třeba někdy v budoucnu, mohli setkat, sebe si vážit a umět si být oporou.

Komentáře z Facebooku